Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Recenzii – 1
Prima mea experiență cu acest produs aproape că m-a descurajat. Gelul este gros și nu se întinde ușor. Trebuie să-i acorzi timp pentru a-l masa ușor pe față pentru a-l transforma dintr-o consistență lipicioasă și groasă într-una mai maleabilă. Cu toate acestea, am observat că îndepărtează foarte bine machiajul, emulsionează frumos cosmeticele și, atunci când este combinat cu gelul de curățare a feței de la aceeași marcă și gamă, îmbunătățește semnificativ zona mea grasă T. Îl recomand, deoarece rezultatele merită cele două minute de masaj.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.