Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 5
Nu știu dacă e din cauza pielii mele sau a cremei. Presupun că e vorba de ultima variantă, pentru că până acum puține s-au absorbit atât de repede și totuși s-au simțit ca și cum ar fi fost deja aplicate. Nu lasă reziduuri grase; are o consistență ușoară, gelatinoasă, și merge bine sub machiaj (fondul meu de ten nu se simte greu când îl aplic prin tamponare după această cremă). Îl folosesc cu spuma, gelul uleios și tonerul din aceeași gamă, iar fața mea nu mai este lucioasă și se simte moale la atingere.
Pielea mea se simte bine, petele mele s-au îmbunătățit și erupțiile sunt mai puțin frecvente. Oferă, de asemenea, umiditate plăcută, fără a fi gras.
Folosesc aceasta crema de un an. Am tenul mixt și acest produs mi se potrivește foarte bine. Are un miros placut si consistenta usoara. Produsul meu preferat.
Folosesc trei produse din această serie deodată, și este doar un șoc, strălucirea grasă, comedoanele, petele negre au dispărut și nu-mi amintesc când am avut ultima dată erupții, pielea este incredibil de moale, are un aspect plăcut. miros si textura usoara, acum este preferata mea
Folosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acnee. O voi folosi in continuare pentru a vedea daca intradevar face ceea ce trebuie conform descrierii.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.