Recomand ❤️Am fost placut surprinsa de aceste pad’uri! Tenul meu este mult mai luminos si catifelat. Cu siguranta vor face parte din rutina mea de zi cu zi.
O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
Masca noapteNu mi se pare ca hidratează extraordinar de bine, dar se simte f plăcut pe timpul noptii, nu incarca abslout deloc porii. Fara parfum. Cantitatea pachetului, din păcate, destul de mica
Produs superAm achiziționat acest produs a două oară, este un toner foarte bun, care calmează pileala, lasă o senzație ușoară, are un miros foarte plăcut… Îl folosesc de aproape doi ani, am tenul gras pCitește mai mult
Recomand ❤️Am fost placut surprinsa de aceste pad’uri! Tenul meu este mult mai luminos si catifelat. Cu siguranta vor face parte din rutina mea de zi cu zi.