O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Cea mai bună esenţăCred că este cea mai bună esenţă pe care am încercat-o. Merită toţi banii. Hidratează, întăreşte bariera hidrolipidică a pielii şi o iluminează. Tenul rămâne curat, catifelat şi luminos. Nu Citește mai mult
O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Cea mai bună esenţăCred că este cea mai bună esenţă pe care am încercat-o. Merită toţi banii. Hidratează, întăreşte bariera hidrolipidică a pielii şi o iluminează. Tenul rămâne curat, catifelat şi luminos. Nu Citește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri