Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 27
Pielea mea îl adoră. Este foarte bine tolerat. Poate un pic cam scump, dar e ok.
Acesta este acum tonerul meu facial preferat, am ten mixt și sensibil, am avut roșeață pe piele și după ce am început să folosesc acest produs, a dispărut complet, hidratează foarte bine și protejează cu adevărat bariera cutanată, sunt foarte mulțumită, recomand acest produs🥰
Îmi place foarte mult acest toner; îmi lasă pielea moale și calmată. Am pielea sensibilă și uscată, care reacționează la roșeață la aproape orice. Acest toner o calmează. Totuși, prefer să-l folosesc ca al doilea toner, după unul mai apos sau sub formă de spray, pe fața umedă, datorită consistenței sale lăptoase, dar delicate.
L-am cumpărat pe baza unor recenzii pozitive, dar nu pot spune pentru mine că este un produs chiar grozav, este foarte lipicios după aplicare, se absoarbe lent, l-am aplicat și pe gât și pe brațe, dar senzația de lipicios a fost neplăcută, plus că la tenul mixt sau normal laptele stă mult la suprafață și dilată porii, cred că este și din cauza absorbției lente. Cu siguranță este mai potrivit pentru tenul foarte uscat. Nu-l voi mai cumpăra.
Tonic facial foarte hidratant. Îl folosesc în fiecare seară pentru a-mi hrăni și calma pielea. Îl folosesc fără dischetă demachiantă, îl aplic cu palmele și îl masez pe piele. Cu siguranță voi mai cumpăra.
Loțiunea mea tonică preferată. Un produs indispensabil pentru pielea strânsă și sensibilă ca a mea. Îl recomand în special persoanelor cu probleme de lifting local – oferă o ușurare minunată. Nu-mi mai pot imagina îngrijirea pielii fără el ❤️
Am pielea uscată, iar acest toner se simte incredibil de plăcut. Imediat după aplicare, îmi oferă pielii o senzație calmantă și reconfortantă. Îl folosesc atât dimineața, cât și seara și sunt întotdeauna încântată de textura sa minunată. Pielea mea se simte instantaneu hidratată și arată mai proaspătă și mai hrănită. Am cumpărat tonerul abia acum câteva săptămâni, dar îmi place atât de mult încât am folosit deja aproape jumătate din sticlă. Este cu siguranță un câștigător pentru pielea mea uscată! ...
Aceasta este a doua oară când cumpăr acest toner și sunt încântată. Uneori, simpla utilizare a tonerului dimineața este suficientă pentru ca pielea mea să se simtă la maximum hidratată și super strălucitoare.
Unul dintre cele mai bune tonere pe care le-am folosit vreodată 🥹✨ Are o consistență lăptoasă, foarte plăcută și calmează pielea minunat. După utilizare, fața mea este hidratată, moale și arată sănătoasă, fără nicio senzație lipicioasă. Este perfect pentru pielea uscată și sensibilă, mai ales dacă este iritată sau slăbită. Întărește eficient bariera hidrolipidică și oferă un efect „confortabil” 💕
Pentru pielea uscată este perfect, oferă strălucire pielii și aspect sănătos, este o bază bună pentru machiaj🌸
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.