Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Recenzii – 1
Sunt încântată de consistență, de parfumul complet neutru și consistent „fără parfum”, de efecte, de formulă și de marcă ;) Aceasta este o cremă foarte plăcută și ușoară de aplicat, fină, care hidratează și hrănește zona ochilor. Cu o utilizare prelungită, ridurile sunt vizibil reduse. Am pielea foarte sensibilă (dermatită atopică), predispusă la uscăciune și hiperreactivitate și sunt matură. Această cremă mă face să arăt și să mă simt grozav. O folosesc la fiecare 2-3 zile seara, inclusiv în jurul buzelor, datorită retinolului, care, după cum știm, face minuni pe termen lung, dar poate și irita. ;) Celelalte ingrediente compensează și atenuează frumos efectele secundare negative. Le observ abia după câteva zile de aplicare continuă pe pielea foarte sensibilă. Așadar, pentru un produs cu retinol, cred că este perfect potrivit pentru utilizarea zilnică, iar acesta este un plus UIMITOARE al formulei sale. Recomand să încercați această cremă și alte produse cosmetice de la această marcă, pentru că, în opinia mea, merită, mai ales pentru pielea sensibilă <3
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.