Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult
Recomand!În primul rând, îmi place mult compoziția. Pielea se simte foarte curată după spălare. E nevoie de o cantitate foarte mică pentru toată fața. În al doilea rând, îmi place ambalajul, pentru cCitește mai mult
Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri