Crema reparatoare O folosesc seara ca ultim pas in rutina mea de ingrijire dupa tretinoina , care usuca putin tenul. Pot sa spun ca hidrateaza si repara piele foarte bine fara sa o incarce.
Niacinamide 10% Serum (Skin1004)Are o textură lejeră, se absoarbe rapid și nu lasă pielea lipicioasă. După câteva utilizări, tenul arată mai uniform, mai luminos și mai calm.
Mi-a plăcut în special faptul că ajută la reduCitește mai mult
Crema reparatoare O folosesc seara ca ultim pas in rutina mea de ingrijire dupa tretinoina , care usuca putin tenul. Pot sa spun ca hidrateaza si repara piele foarte bine fara sa o incarce.
Niacinamide 10% Serum (Skin1004)Are o textură lejeră, se absoarbe rapid și nu lasă pielea lipicioasă. După câteva utilizări, tenul arată mai uniform, mai luminos și mai calm.
Mi-a plăcut în special faptul că ajută la reduCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri