Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult
Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult
Foarte bun!Chiar dacă nu îl folosesc de mult, deja văd rezultate. Pielea se simte suuper hidratată și plump, fără să fie lipicioasă. Textura e lejeră. Îmi lasă tenul luminos, iar pentru pielea mea sensCitește mai mult
Jeleu panaceu pentru pieleJeleul meu preferat de vară 😁Arată atât de delicios) Dar acesta este ideal pentru vară, dar durează mult să se absoarbă, dar odată ce este absorbit, pielea feței strălucește toată ziua
Recomand prudență Am primit un eșantion, apoi am comandat varianta la cutie. M-am atras cantitatea, dar am avut o problemă: în mod repetat m-am trezit cu iritație pe zona decolteului. Am luat cutia în ianuariCitește mai mult
Hidratant !L-am achiziționat de curând, pot să spun că are o textură de gel ,miros aproape insesizabil .Îl folosesc împreună cu o cremă din aceeași gamă FARM STAY și pot spune că îmi plac produsele lorCitește mai mult
Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult