Foarte multumitCrema de ochi este foarte hidratanta si are un miros subtil si placut, lasand o usoara senzatie fresh. Mentionez ca am dermatita atopica si pleoape foarte uscate, dar aceasta crema face fataCitește mai mult
RecomandEste o crema grozava, nu este grasa dar cu toate acestea hidrateaza foarte bine pielea si efectul se mentine multa vreme. O folosesc atat eu cu tenul uscat cat si mama care are tenul mixt siCitește mai mult
Foarte multumitCrema de ochi este foarte hidratanta si are un miros subtil si placut, lasand o usoara senzatie fresh. Mentionez ca am dermatita atopica si pleoape foarte uscate, dar aceasta crema face fataCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri