Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult
Foarte bun!Chiar dacă nu îl folosesc de mult, deja văd rezultate. Pielea se simte suuper hidratată și plump, fără să fie lipicioasă. Textura e lejeră. Îmi lasă tenul luminos, iar pentru pielea mea sensCitește mai mult
crema minuneAdor aceasta crema, sunt la a 3a cumparare, este perfecta chiar si pentru cei care au o bariera fragila a tenului. Este anti-acneica, plina de ingrediente calitative, buna pentru pielea uleiCitește mai mult
Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult