O cremă hidratantă excelentă Am achiziționat recent această cremă pe care o folosesc la finalul rutinei de seară, în alternanță cu alte produse. După cremă aplic o mască peste noapte. Intră în piele incredibil de bine șCitește mai mult
Excelent produsAm fost plăcut surprinsă de acest toner. Hidratează frumos, ba chiar hrăneşte bine pielea. Îmi place foarte mult. Şi mă bucur că sunt prima care pune o recenzie la acest toner. Fiindcă chiarCitește mai mult
SuperbăPentru tenul meu, perfectă. Am tenul foarte uscat pe perioada de iarnă, iar crema asta împreună cu tonerul soybean tot de la roundlab mi-au facut pielea foarte netedă și hidratată.
Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult
Foarte mulțumităNu este absolut deloc lipicios, ușor de aplicat și se absoarbe rapid. Nu lasă urme pe fata cel mai important. Raportul calitate preț depășește cu mult Așteptările.
O cremă hidratantă excelentă Am achiziționat recent această cremă pe care o folosesc la finalul rutinei de seară, în alternanță cu alte produse. După cremă aplic o mască peste noapte. Intră în piele incredibil de bine șCitește mai mult