Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
O cremă excelentăTenul meu este extrem de reactiv în ultima vreme şi deshidratat, iar crema asta este exact ce-mi trebuia. Hidratează, hrăneşte şi calmează pielea. O recomand cu căldură.
Folosesc aceasta crema de un anAceasta crema este favorita mea si a mamei mele. Pe ea o ajuta cu hidratarea, pentru prevenirea ridurilor si pentru mine este perfecta pentru ca o aplic peste orice: acizi, vitamina c, dupa Citește mai mult
Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult