Divina!Una dintre cele mai bune creme cu protectie solara incercata vreodata! Nu-mi ingreuneaza tenul, nu-l ingrasa si lasa un glow divin! Este printre preferatele mele si cu siguranta o voi mai coCitește mai mult
SuperbăPentru tenul meu, perfectă. Am tenul foarte uscat pe perioada de iarnă, iar crema asta împreună cu tonerul soybean tot de la roundlab mi-au facut pielea foarte netedă și hidratată.
Your best choice Am ajuns la produsul ăsta la recomandarea “skincare pe bune”, ma așteptam să își facă treaba, dar nu e doar atât. E prima dată când nu am tenul lipicios de la spf, nu se strânge pe față, e sCitește mai mult