SuperbăPentru tenul meu, perfectă. Am tenul foarte uscat pe perioada de iarnă, iar crema asta împreună cu tonerul soybean tot de la roundlab mi-au facut pielea foarte netedă și hidratată.
Încântată de această cremăÎmi place foarte mult textura. E uşoară, dar hrăneşte bine pielea. Lasă un uşor film pe faţă după aplicare, dar asta nu mă deranjează. Pielea absorbe totul în 10 - 20 de minute. Este o realăCitește mai mult
SuperbăPentru tenul meu, perfectă. Am tenul foarte uscat pe perioada de iarnă, iar crema asta împreună cu tonerul soybean tot de la roundlab mi-au facut pielea foarte netedă și hidratată.
Încântată de această cremăÎmi place foarte mult textura. E uşoară, dar hrăneşte bine pielea. Lasă un uşor film pe faţă după aplicare, dar asta nu mă deranjează. Pielea absorbe totul în 10 - 20 de minute. Este o realăCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri