Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult
345 de moduri de a fi uimitorSăptămâna trecută am fost puțin prea agresivă cu Exosome 7500 și mi-am deteriorat bariera pielii. Totuși, această cremă, în combinație cu crema calmantă cu Centella, mi-a rezolvat problema îCitește mai mult
Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult
Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult