Superbă, pur şi simpluCrema are o textură superbă, delicată, răcoritoare, hidratantă... Superbă. Eu o folosesc pe sub crema de la Atopalm care este mai hrănitoare. Merge excelent. E o plăcere s-o foloseşti, de laCitește mai mult
Superbă, pur şi simpluCrema are o textură superbă, delicată, răcoritoare, hidratantă... Superbă. Eu o folosesc pe sub crema de la Atopalm care este mai hrănitoare. Merge excelent. E o plăcere s-o foloseşti, de laCitește mai mult