Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult
Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult
Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult
Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri