Excelent!Un produs necesar datorită eficienței extraordinare: folosit împreună cu șamponul Ki Gold al aceleiași firme asigura efecte garantate de stopare a căderii părului și întărire a rădăcinii, asCitește mai mult
Balsam foarte bunAcest balsam hidratează foarte bine părul. Dupa aplicare părul se descurcă foarte ușor. De asemenea părul se aranjează foarte ușor câteva zile după utilizarea balsamului.
Place!Îmi plac foarte mult instrumentele de masaj și acesta nu se lipește de păr, așa că este perfect de folosit oricând. Cred că, fiind fabricat din lemn, absoarbe cumva și uleiul de păr, așa că Citește mai mult
Îmi place!!🍡Îmi place la nebunie această loțiune coreeană!! Este foarte hidratantă <3 Și mirosul este INCREDIBIL, miroase a lapte de căpșuni🍓🥛 Dar mirosul dispare foarte repede :( Dar e totuși foartCitește mai mult
G e n i a l 😱Deci nu am suficiente cuvinte de lauda pentru produsul asta 😱
Pe scurt : BUY IT NOWWWW ( cred ca deja sunt la al4-lea tub)
-lasa parul super moale
-parul suuuuper straluceste
-hidrateaza inCitește mai mult
Excelent!Un produs necesar datorită eficienței extraordinare: folosit împreună cu șamponul Ki Gold al aceleiași firme asigura efecte garantate de stopare a căderii părului și întărire a rădăcinii, asCitește mai mult