Îmi place!!🍡Îmi place la nebunie această loțiune coreeană!! Este foarte hidratantă <3 Și mirosul este INCREDIBIL, miroase a lapte de căpșuni🍓🥛 Dar mirosul dispare foarte repede :( Dar e totuși foartCitește mai mult
FrumosAm unghiile care se exfoliază foarte tare, folosesc acest produs zilnic de aproximativ 2 săptămâni și deja arată mai bine și se simt puțin mai rezistente. Consecvența este esențială.
Îmi place!!🍡Îmi place la nebunie această loțiune coreeană!! Este foarte hidratantă <3 Și mirosul este INCREDIBIL, miroase a lapte de căpșuni🍓🥛 Dar mirosul dispare foarte repede :( Dar e totuși foartCitește mai mult
FrumosAm unghiile care se exfoliază foarte tare, folosesc acest produs zilnic de aproximativ 2 săptămâni și deja arată mai bine și se simt puțin mai rezistente. Consecvența este esențială.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri