Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
Foarte bunEste un produs foarte bun. Am folosit întâi ceva timp înainte să scriu recenzia asta și chiar sunt foarte mulțumită. După ce îl folosesc îmi simt pielea foarte curata. Recomand!
Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
Foarte bunEste un produs foarte bun. Am folosit întâi ceva timp înainte să scriu recenzia asta și chiar sunt foarte mulțumită. După ce îl folosesc îmi simt pielea foarte curata. Recomand!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri