Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult
Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult