Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
O aromă magicăDaca aplici un strat foarte subtire se absoarbe si hidrateaza perfect, altfel poti lasa totul pe perna. Este nevoie de timp pentru ca ea să se îmbrace
Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult