Uau, spf☀️Înainte, toate cremele cu factor de protecție solară erau fie grase, fie îmi lăsau fața descuamată. Aceasta este perfectă. Îmi place marca Cuskin!
SEOUL 1988Azi am primit coletul, va mulțumesc frumos pt monstre. In imagine crema Seoul 1988 nu are trecut gramajul, la mine a ajuns cu gramaj scris pe crema. Am citit f mult ca ar fi fake, contrafacCitește mai mult
Uau, spf☀️Înainte, toate cremele cu factor de protecție solară erau fie grase, fie îmi lăsau fața descuamată. Aceasta este perfectă. Îmi place marca Cuskin!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri