O masca foarte bunaDesi am fost sceptica, este o masca foarte buna care m-a ajutat sa scap de un cos proaspăt aparut. Mi-am simtit tenul mai curat si are un efect usor racoritor.
Simt ca putin mi-a uscat tenuCitește mai mult
Curata eficient si lasa fata fina!Lasa fata fina,nu o usuca,curata f bine fondul de ten.Pt rimel tb insistat un pic.Dar merge.Eu insa folosesc pt ochi demachiantul de ochi de la o firma celebra pt ca e impecabila curatarea sCitește mai mult
O masca foarte bunaDesi am fost sceptica, este o masca foarte buna care m-a ajutat sa scap de un cos proaspăt aparut. Mi-am simtit tenul mai curat si are un efect usor racoritor.
Simt ca putin mi-a uscat tenuCitește mai mult
Curata eficient si lasa fata fina!Lasa fata fina,nu o usuca,curata f bine fondul de ten.Pt rimel tb insistat un pic.Dar merge.Eu insa folosesc pt ochi demachiantul de ochi de la o firma celebra pt ca e impecabila curatarea sCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri