O crema excelentaMi-a placut super mult crema, cutiuta aceasta m-a tinut cam 4 luni, are o textura usoara, intra usor in piele si hidrateaza foarte bine. Pielea a capatat o elesticitate dupa cateva saptamaniCitește mai mult
Cremă de protecție solară bunăMi-a plăcut foarte mult această cremă de protecție solară. Este puțin cam grea pentru tenul meu gras, dar nu mă deranjează deloc. Formează o bază bună și fină pentru machiaj și, de asemenea,Citește mai mult
Foarte bună Am primit de la cineva câțiva ml să încerce fata mea pentru punctele negre de pe nas și bărbie.
Rezultatul excelent, așadar am comandat și noi .
O crema excelentaMi-a placut super mult crema, cutiuta aceasta m-a tinut cam 4 luni, are o textura usoara, intra usor in piele si hidrateaza foarte bine. Pielea a capatat o elesticitate dupa cateva saptamaniCitește mai mult