Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
Excelent!Pentru mine sunt cei mai buni plasturi anti-acnee! Nu ma confrunt prea des cu eruptii, dar imi apar aceste comedoane hormonale absolut horror (unflattering, dureroase, you know the drill). ECitește mai mult
Mască BiodanceAceasta este, fără îndoială, cea mai bună dintre toate. Am folosit pe parcurs varianta roz, galbenă și verde. Totuși, aceasta chiar are un rezultat, pielea strălucește la propriu și cu puținCitește mai mult
IncredibilSunt încântată că am achiziţionat acest ulei facial. Tenul meu, de obicei, nu se înţelege prea bine cu uleiurile faciale (e o relaţie de iubire - ură), dar acesta este incredibil. Poate înloCitește mai mult
Mască frumoasăAm cumpărat-o în loc să comand de obicei masca de argilă Some by Mi și este mult mai bună. SbM-ul îmi usca prea mult pielea. Această mască este foarte bună, nu usucă și pielea rămâne moale, Citește mai mult
Chiar funcționează Folosit de vreo patru ori până acum, foarte inovativ pe ten alergic mixt 18 ani şi ten uscat 40 ani. Acțiunea de exfoliere gentilă este incredibilă și lasă tenul foarte clar, au dispărut urmCitește mai mult
Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult
Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult