Il ador! Pana de curand foloseam Clean it zero (varianta roz), din curiozitate am comandat si balsamul de la Needly pe care il ador. E dragoste de la prima spalare. Tenul e curatat in totalitate faraCitește mai mult
Piele hidratataE bun, curăță machiajul! Imi place foarte mult că apoi pielea rămâne super hidratată si fină. Totuși după ce il folosesc, mă spăl pe față si cu gelul Jelly Jocker!
Il ador! Pana de curand foloseam Clean it zero (varianta roz), din curiozitate am comandat si balsamul de la Needly pe care il ador. E dragoste de la prima spalare. Tenul e curatat in totalitate faraCitește mai mult
Piele hidratataE bun, curăță machiajul! Imi place foarte mult că apoi pielea rămâne super hidratată si fină. Totuși după ce il folosesc, mă spăl pe față si cu gelul Jelly Jocker!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri