BunIl folosesc ocazional cand nu am chef de fondul de ten.Il aplic fara primer cand vreau machiaj rapid.E f bun,se intinde bine,acoperire medie.Recomand!Nuanta 21.
Foarte bunAm folosit acest produs ceva timp ca să vad ce efect are asupra pielea mea înainte sa fac o recenzie și chiar sunt foarte mulțumită de el. Are acoperire bună și se simte foarte bine pe pieleCitește mai mult
Excelent!Un produs necesar datorită eficienței extraordinare: folosit împreună cu șamponul Ki Gold al aceleiași firme asigura efecte garantate de stopare a căderii părului și întărire a rădăcinii, asCitește mai mult