BunIl folosesc ocazional cand nu am chef de fondul de ten.Il aplic fara primer cand vreau machiaj rapid.E f bun,se intinde bine,acoperire medie.Recomand!Nuanta 21.
Foarte bunAm folosit acest produs ceva timp ca să vad ce efect are asupra pielea mea înainte sa fac o recenzie și chiar sunt foarte mulțumită de el. Are acoperire bună și se simte foarte bine pe pieleCitește mai mult
Un ulei excepționalAm încercat zeci de uleiuri, dar niciunul nu se compară cu acesta. este foarte hidratant, nu lasă părul gras, iar mirosul este minunat