I'm in loveeeTonerul are defapt consistență de ser mai mult,intră foarte repede în piele,și o hidratează foarte bineee,recomand 💋mulțumesc ksisters pentru livrare rapidă și pentru monstre și mască cadou
Surpriza placutaAm primit o mostra si am folosit-o azi sub machiaj.Fondul de ten s-a aranjat mult mai bine decat cu primerul Sephora fara de care nu exista machiaj.A fost wow.Am realizat ca va fi solutia mCitește mai mult
I'm in loveeeTonerul are defapt consistență de ser mai mult,intră foarte repede în piele,și o hidratează foarte bineee,recomand 💋mulțumesc ksisters pentru livrare rapidă și pentru monstre și mască cadou
Surpriza placutaAm primit o mostra si am folosit-o azi sub machiaj.Fondul de ten s-a aranjat mult mai bine decat cu primerul Sephora fara de care nu exista machiaj.A fost wow.Am realizat ca va fi solutia mCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri