Minunat ✨Un produs excelent pentru ten. Oarecum textura de gel, hidratantă dar în același timp,nu grasă-uleioasă ,absorbție rapidă! Având tenul mix-gras(zona T) este perfectă pentru mine! Cu un parfuCitește mai mult
Foarte bun!Chiar dacă nu îl folosesc de mult, deja văd rezultate. Pielea se simte suuper hidratată și plump, fără să fie lipicioasă. Textura e lejeră. Îmi lasă tenul luminos, iar pentru pielea mea sensCitește mai mult
Jeleu panaceu pentru pieleJeleul meu preferat de vară 😁Arată atât de delicios) Dar acesta este ideal pentru vară, dar durează mult să se absoarbă, dar odată ce este absorbit, pielea feței strălucește toată ziua