O surpriză plăcutăAm cumpărat acest toner fiindcă îmi doream un produs calmant cu panthenol şi alantoină. Şi n-am fost dezamăgită de acest produs. Merită fiecare bănuţ- Îmi place textura lui de apă bogată. HiCitește mai mult
Dispoziție strălucitoarePlasturii sunt răcoroși, strălucesc cu sclipici, foarte frumoși. Hidratează, sunt deosebit de plăcuti de aplicat dimineața, după ce i-ai scos din frigider. Singurul dezavantaj sunt 20 de perCitește mai mult
O surpriză plăcutăAm cumpărat acest toner fiindcă îmi doream un produs calmant cu panthenol şi alantoină. Şi n-am fost dezamăgită de acest produs. Merită fiecare bănuţ- Îmi place textura lui de apă bogată. HiCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri