Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult
crema minuneAdor aceasta crema, sunt la a 3a cumparare, este perfecta chiar si pentru cei care au o bariera fragila a tenului. Este anti-acneica, plina de ingrediente calitative, buna pentru pielea uleiCitește mai mult
Foarte multumita!Sunt la a doua cutie și nu cred ca voi schimba curând marca. Hidratează foarte bine și nu este lipicioasa, se absoarbe foarte repede. Pentru mine functioneaza foarte bine. Tenul arata mult mCitește mai mult