O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Ulei de curatare CentellaEste foarte bun! Voiam de mult timp sa il incerc si acum l-am comandat impreuna cu alte produse. Pe tenul meu cu pori, dar, totodată, cu tendinta de uscare, se comporta bine: curata si nu laCitește mai mult
Gel de curatareFolosesc acest gel de curatare deja de 4 luni si inca mai am cam o treime din produs, la folosire este nevoie de o cantite mica si se intinde bine pe toata fata si face cateva spume. Mi se pCitește mai mult
O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Ulei de curatare CentellaEste foarte bun! Voiam de mult timp sa il incerc si acum l-am comandat impreuna cu alte produse. Pe tenul meu cu pori, dar, totodată, cu tendinta de uscare, se comporta bine: curata si nu laCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri