Il ador! Pana de curand foloseam Clean it zero (varianta roz), din curiozitate am comandat si balsamul de la Needly pe care il ador. E dragoste de la prima spalare. Tenul e curatat in totalitate faraCitește mai mult
Spumă pentru spălareAm primit această spumă cadou, așa că nu aveam așteptări prea mari. Cu toate acestea, s-a dovedit a fi de foarte bună calitate. Curăță bine și nu-mi usucă pielea deja uscată. Recomand să o cCitește mai mult
Round Lab - CleanserFolosesc pentru prima dată acest cleanser și sunt foarte încântată! Am testat multe produse similare coreene, dar acesta a intrat direct în lista mea de favorite. Curăță delicat, face o spumCitește mai mult
recomand! am primit acest produs cadou la o achiziție mai mare pe care am făcut-o și pot să spun ca sunt foarte mulțumită de el. este un cleanser care uscă acneea și chiar poți observa o diferență. usCitește mai mult
Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult
O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Il ador! Pana de curand foloseam Clean it zero (varianta roz), din curiozitate am comandat si balsamul de la Needly pe care il ador. E dragoste de la prima spalare. Tenul e curatat in totalitate faraCitește mai mult
Spumă pentru spălareAm primit această spumă cadou, așa că nu aveam așteptări prea mari. Cu toate acestea, s-a dovedit a fi de foarte bună calitate. Curăță bine și nu-mi usucă pielea deja uscată. Recomand să o cCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri