O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Bun, dar probabil nu pentru mineEste un produs bun care curata suficient de bine, dar, cel putin pentru pielea mea, nu mi se pare ca face prea multe. Da, apreciez faptul ca nu simt ca ma strange fata dupa ce il folosesc, dCitește mai mult
Spumă pentru spălareAm primit această spumă cadou, așa că nu aveam așteptări prea mari. Cu toate acestea, s-a dovedit a fi de foarte bună calitate. Curăță bine și nu-mi usucă pielea deja uscată. Recomand să o cCitește mai mult
recomand! am primit acest produs cadou la o achiziție mai mare pe care am făcut-o și pot să spun ca sunt foarte mulțumită de el. este un cleanser care uscă acneea și chiar poți observa o diferență. usCitește mai mult
Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult
O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
Bun, dar probabil nu pentru mineEste un produs bun care curata suficient de bine, dar, cel putin pentru pielea mea, nu mi se pare ca face prea multe. Da, apreciez faptul ca nu simt ca ma strange fata dupa ce il folosesc, dCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri