O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult
recomand! am primit acest produs cadou la o achiziție mai mare pe care am făcut-o și pot să spun ca sunt foarte mulțumită de el. este un cleanser care uscă acneea și chiar poți observa o diferență. usCitește mai mult
Spumă minunată!Miros și atingere plăcute. Reîmprospătează și curăță. Dacă aveți dubii dacă spuma sau gelul este mai bună, vă recomand cu căldură să cumpărați spumă și gel pentru spălare pentru a egaliza efCitește mai mult
Foarte buna Este o spuma de curatare foarte buna pentru tenul acneic, folosesc spuma de 2 ani si cred ca ii singura care nu ma irita sau sa imi provoace eruptii acneice. Iar tenul se simte foarte curat Citește mai mult
Plăcut Are un miros plăcut, mie îmi amintește de miros de mentă…ușor de utilizat, nu roseste pielea, chiar dacă am o piele hipersensibila, este un produs neagresiv cu pielea, după utilizare lasă o Citește mai mult
Recomand!În primul rând, îmi place mult compoziția. Pielea se simte foarte curată după spălare. E nevoie de o cantitate foarte mică pentru toată fața. În al doilea rând, îmi place ambalajul, pentru cCitește mai mult
O crema bunaFolosesc aceasta crema in serile in care nu folosesc retinоl. O folosesc de o saptamana si pana in prezent pot spune ca secretia de sebum s-a mai reglat, avand un ten gras si predispus la acCitește mai mult