Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult
Cea mai bună mască de melcÎl cumpăr din nou de mai bine de un an. Îl folosesc zilnic, seara, peste toate serurile și cremele și face minuni pentru pielea mea. Nu aș putea trăi fără el.
O crema excelentaMi-a placut super mult crema, cutiuta aceasta m-a tinut cam 4 luni, are o textura usoara, intra usor in piele si hidrateaza foarte bine. Pielea a capatat o elesticitate dupa cateva saptamaniCitește mai mult
Hidratant !L-am achiziționat de curând, pot să spun că are o textură de gel ,miros aproape insesizabil .Îl folosesc împreună cu o cremă din aceeași gamă FARM STAY și pot spune că îmi plac produsele lorCitește mai mult
Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult
Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult