Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult
WOW real Am primit cadou masca de la Ksisters și acum o comand singură. Hidratează intens, calmează și lasă tenul super luminos. Am recomandat-o și altora și toți au fost încântați. Nu mă aşteptam sCitește mai mult
Spumă pentru spălareAm primit această spumă cadou, așa că nu aveam așteptări prea mari. Cu toate acestea, s-a dovedit a fi de foarte bună calitate. Curăță bine și nu-mi usucă pielea deja uscată. Recomand să o cCitește mai mult
Foarte bună Am primit de la cineva câțiva ml să încerce fata mea pentru punctele negre de pe nas și bărbie.
Rezultatul excelent, așadar am comandat și noi .
Wow Ambalajul e absolut superb – auriu, elegant și compact, perfect de luat în geantă sau în vacanțe. Cutia vine foarte bine sigilată, iar în interior găsești o spatulă pentru aplicare igienică.Citește mai mult
Excitat!Am primit asta cadou! 🎁
Nu l-am folosit încă, deoarece nu se potrivește rutinei mele actuale (lucrez la vindecarea barierei pielii), dar am citit recenziile și sunt încântată. Nu știam de aCitește mai mult
Plăcut O textură ușoară, țin să menționez ca e un gel, dar nu o cremă, hidratează ușor, intră foarte rapid în piele și lasă o senzație plăcută catifelată,dar pentru o piele uscată posibil să nu fieCitește mai mult