Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult
BunIl folosesc ocazional cand nu am chef de fondul de ten.Il aplic fara primer cand vreau machiaj rapid.E f bun,se intinde bine,acoperire medie.Recomand!Nuanta 21.
Nu e o mască rea pentru prețul săuAm comandat-o pentru o prietenă, așa că recenzia va fi în esență bazată pe cuvintele ei.
O mască obișnuită tip folie cu mult ser în pachet. Pielea este lipicioasă după aceea, ca majoritatea Citește mai mult
Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult