Am încercat acest brand pentru prima datăȘi nu am fost deloc dezamăgită. Spuma a fost perfectă pentru tenul meu mixt. Nu se usucă, nu se strânge și este, de asemenea, foarte economic. Se folosește o mică mazăre din produs la fiecarCitește mai mult
❤️💖blemish toner pad a doua cutia folosesc. sunt foarte multumita. acest produs e super calitativ pentru piele sensibila, mixta. si cred ca nu numai. uneori folosesc in loc sa spal fata, si face treaba ff bine. Citește mai mult
Spumă minunată!Miros și atingere plăcute. Reîmprospătează și curăță. Dacă aveți dubii dacă spuma sau gelul este mai bună, vă recomand cu căldură să cumpărați spumă și gel pentru spălare pentru a egaliza efCitește mai mult
Am încercat acest brand pentru prima datăȘi nu am fost deloc dezamăgită. Spuma a fost perfectă pentru tenul meu mixt. Nu se usucă, nu se strânge și este, de asemenea, foarte economic. Se folosește o mică mazăre din produs la fiecarCitește mai mult