Foarte bun pt corpAm primit gelul cadou la prima comanda. A fost o surpriză foarte plăcută. 😊 pt pielea corpului, e hidratant, racoritor și intră super repede in piele.
Foarte bunEste un produs foarte bun. Am folosit întâi ceva timp înainte să scriu recenzia asta și chiar sunt foarte mulțumită. După ce îl folosesc îmi simt pielea foarte curata. Recomand!
RecomandEste o crema grozava, nu este grasa dar cu toate acestea hidrateaza foarte bine pielea si efectul se mentine multa vreme. O folosesc atat eu cu tenul uscat cat si mama care are tenul mixt siCitește mai mult
Foarte bun pt corpAm primit gelul cadou la prima comanda. A fost o surpriză foarte plăcută. 😊 pt pielea corpului, e hidratant, racoritor și intră super repede in piele.
Foarte bunEste un produs foarte bun. Am folosit întâi ceva timp înainte să scriu recenzia asta și chiar sunt foarte mulțumită. După ce îl folosesc îmi simt pielea foarte curata. Recomand!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri