Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
Excelent!Pentru mine sunt cei mai buni plasturi anti-acnee! Nu ma confrunt prea des cu eruptii, dar imi apar aceste comedoane hormonale absolut horror (unflattering, dureroase, you know the drill). ECitește mai mult
Mască BiodanceAceasta este, fără îndoială, cea mai bună dintre toate. Am folosit pe parcurs varianta roz, galbenă și verde. Totuși, aceasta chiar are un rezultat, pielea strălucește la propriu și cu puținCitește mai mult
Cel mai bun ulei de curăţareDupă cum am spus şi-n titlu este cel mai bun ulei de curăţare pe care l-am încercat până acum (am încercat vreo 4 - 5 până acum). Sunt încântată de el. Îndepărtează machiajul eficient (până Citește mai mult
Mască frumoasăAm cumpărat-o în loc să comand de obicei masca de argilă Some by Mi și este mult mai bună. SbM-ul îmi usca prea mult pielea. Această mască este foarte bună, nu usucă și pielea rămâne moale, Citește mai mult
Serul “minune”Știu ca spuneți ca nu exista serul minune , dar eu l-am găsit . Am doar o săptămână de când îl folosesc și împreună cu o cremă hidratanta cu niamiacida chiar ajută la roșeață și la acnee. AmCitește mai mult
Piele hidratataE bun, curăță machiajul! Imi place foarte mult că apoi pielea rămâne super hidratată si fină. Totuși după ce il folosesc, mă spăl pe față si cu gelul Jelly Jocker!
Chiar funcționează Folosit de vreo patru ori până acum, foarte inovativ pe ten alergic mixt 18 ani şi ten uscat 40 ani. Acțiunea de exfoliere gentilă este incredibilă și lasă tenul foarte clar, au dispărut urmCitește mai mult
Cremă de calitateE un produs cu retinol foarte bun. L-am folosit în fiecare seară, nu am avut reacții pe piele și lasă pielea hidratată Consistența e vâscoasă și se simte plăcut pe piele, iar cantitatea e deCitește mai mult
Un produs bunAm tenul uscat și nu îmi usucă pielea. Textura e puțin grasă și lasă o senzație răcoritoare și plăcută după folosire. Aș recomanda unei persoane cu ten normal spre uscat. Într-adevăr, are unCitește mai mult
Excelent!Pentru mine sunt cei mai buni plasturi anti-acnee! Nu ma confrunt prea des cu eruptii, dar imi apar aceste comedoane hormonale absolut horror (unflattering, dureroase, you know the drill). ECitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri