Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult
A doua sticlăîl folosesc de ceva timp, iar asta e deja a doua sticlă pe care o cumpăr. Are un miros fresh și îmi lasă fața la fel de fresh după fiecare folosire. Punctele negre sunt mai puțin vizibile, pCitește mai mult
Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult