I'm in loveeeTonerul are defapt consistență de ser mai mult,intră foarte repede în piele,și o hidratează foarte bineee,recomand 💋mulțumesc ksisters pentru livrare rapidă și pentru monstre și mască cadou
una dintre cele mai bune măștiMasthead dacă vă place magia dimineții și vibrația fetiței)
pielea după ea este foarte moale și catifelată la atingere, aroma este de plante, dar foarte liniștitoare)
uniformizează foarte biCitește mai mult
I'm in loveeeTonerul are defapt consistență de ser mai mult,intră foarte repede în piele,și o hidratează foarte bineee,recomand 💋mulțumesc ksisters pentru livrare rapidă și pentru monstre și mască cadou