Hidratare intensă CREMA - GEL este foarte bună , lasă pielea hidratată și se absoarbe foarte repede și ușor. Se întinde frumos pe toată fața și nu rămâne deloc lipicioasă. Are un parfum delicat , nu foarte puCitește mai mult
Hidratare intensă CREMA - GEL este foarte bună , lasă pielea hidratată și se absoarbe foarte repede și ușor. Se întinde frumos pe toată fața și nu rămâne deloc lipicioasă. Are un parfum delicat , nu foarte puCitește mai mult